KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15618379
nr 1561 8379
Matti Helenius
(f. 1951), Finland
Etsning, "TPL A". Signerad, numrerad 9/50, daterad 1988. Bildmått: 33x29 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Matti Helenius, finländsk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:37:06